strony internetowe stęszew

Strony internetowe Stęszew

Profesjonalne strony internetowe Stęszew na systemie WordPress, który umożliwia modyfikowanie treści. Możesz mieć stronę internetową już od 1200 zł netto. Dołącz do nas już dziś!

⭐ Prosta obsługa strony (WordPress)
⭐ Strona dostosowana do urządzeń mobilnych
⭐ Optymalizacja pod SEO
⭐ Hosting z domeną na rok gratis
⭐ 12 miesięczna gwarancja

Bezpłatna wycena

Zostaw nam swój numer telefonu a oddzwonimy w ciągu 24h. Możesz się też z nami skontaktować pod numerem telefonu +48 694 614 560 lub napisać wiadomość.

Wojciech Walęczewski
Company Owner
Zadzwoń lub napisz wiadomość

  Strony internetowe Stęszew – Twój sukces w sieci

  Oferujemy tworzenie stron internetowych w przystępnych cenach, dzięki czemu możesz zacząć budować swoją wymarzoną stronę już dziś! Naszą misją jest tworzenie stron internetowych, które nie tylko dobrze wyglądają, ale również mają unikalny i inspirujący design, który pozostawi trwałe wrażenie na Twoich klientach. Naszym celem jest pomóc Ci wyróżnić się z tłumu poprzez stworzenie strony internetowej, która odzwierciedla Twoją markę i osobowość, a jednocześnie zapewnia przyjazne doświadczenie dla Twoich klientów. Nasz doświadczony zespół projektantów stron internetowych będzie pracował z Tobą na każdym kroku, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego dla Twojej firmy. Jeśli chcesz zacząć zdobywać więcej ruchu i sprzedaży na swojej stronie internetowej, skontaktuj się z nami już dziś!

  strony internetowe

  Jakie strony internetowe możemy dla Ciebie stworzyć?

  Większość projektowanych stron internetowych jest w oparciu o WordPress. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych na świecie platform. WordPress jest na tyle elastyczny, że jesteśmy w stanie zbudować stronę internetową każdego rodzaju, których wielkość dostosowywana jest do klienta:

  strony landing page

  Strony Landing Page

  To prosta strona docelowa, której celem może być zapis do newslettera, na wydarzenie czy zakup kursu bądź produktu. Często można się z nimi spotkać po kliknięciu w reklamę.

  strony wizytówki

  Strony wizytówki

  Wizytówka to bardzo prosta strona, która nie zawiera oddzielnych podstron. Jest to strona składająca się z jednej strony głównej. Nawigacja odbywa się poprzez jej scrollowanie do odpowiedniej sekcji.

  strony firmowe

  Strony firmowe

  Firmowa strona internetowa jest niezbędna dla odniesienia sukcesu przez Twój biznes! Dobrze zbudowana strona firmowa realizuje cele marketingowe.

  strony dla deweloperów

  Strony dla deweloperów

  Strona dla deweloperów ma za zadanie zaprezentowanie inwestycji budowanej przez dewelopera. W sposób przyjazny dla potencjalnego klienta, która umożliwi jej sprzedaż.

  katalog produktów

  Katalog produktów

  Strona internetowa z katalogiem produktów umożliwia łatwą modyfikację oferty Twojej firmy. Szybko można go przekształcić w sklep internetowy gdy zajdzie taka potrzeba.

  sklepy internetowe

  Sklepy internetowe

  Sprzedawaj swoje produkty przez internet za pomocą sklepu internetowego. Otwórz się na klientów spoza Twojej lokalizacji. Pozyskaj klientów z całej Polski.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Jesteśmy grupą świetnie wykształconych specjalistów, którzy wiedzą jak projektować atrakcyjne strony internetowe, które zapadną w pamięć odwiedzających i będą pozytywnie odzwierciedlać Twoją markę. Nasz zespół składa się z kreatywnych projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu, którzy współpracują ze sobą, aby stworzyć unikalne rozwiązania, które spełniają potrzeby naszych klientów. Zależy nam, aby każdy wykonany przez nas projekt był wyjątkowy i uwzględniał wszystkie aspekty strategii marketingowych.

  Doświadczenie

  Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu efektownych, nowoczesnych stron internetowych dla mieszkańców Steszęwa i całej Polski.

  Profesjonalizm

  Strony internetowe w Stęszewie tworzymy ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Nasze projekty są przemyślane i zaprojektowane przez nasz zespół ekspertów.

  Gwarancja

  Na wykonane przez nas strony internetowe udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji. Z przyjemnością zapewniamy naszym klientom wszelkie potrzebne wsparcie.

  Atrakcyjne ceny

  Wszystkie świadczone przez nas usługi są bardzo przystępne pod względem stosunku jakości do ceny, jaką oferujemy w zakresie tworzenia stron internetowych.

  Zalety stron internetowych?

  prosta obsługa strony www

  Prosta obsługa

  Wszystkie tworzone strony internetowe są oparte o system zarządzania treścią WordPress. System ten jest wysoce intuicyjny i nie wymaga dużego doświadczenia w jego obsłudze co sprawia, że jest przystępny nawet dla początkującego użytkownika. Dzięki niemu zyskasz dostęp do edycji treści, obrazków i wielu innych rzeczy na swojej stronie internetowej. Zaktualizujesz je w dowolnym czasie.

  responsywne strony www

  Responsywność

  Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi tworzymy strony internetowe, które będą wyglądać świetnie na każdym urządzeniu od smartfonów po tablety czy komputery stacjonarne. W obecnych czasach jest to rzecz konieczna. Google zmieniło sposób działania swojego mechanizmu indeksowania, premiując responsywne strony na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

  optymalizacja strony www

  Optymalizacja SEO

  Tworząc strony internetowe dla naszych klientów, zawsze skupiamy się zarówno na funkcjonalności, jak i optymalizacji, które są potrzebne, aby strona działała dobrze i zapewniała dobre wrażenia użytkownika. Dbamy o to, aby jej struktura była zgodna z wytycznymi Google, dzięki czemu strona będzie prawidłowo indeksowana w wynikach wyszukiwania. Są to kluczowe kroki w celu osiągnięcia przyszłego sukcesu w rankingach wyszukiwarek.

  szybkość strony www

  Szybkość działania

  Wszystkie tworzone strony www są analizowane pod względem wykorzystywanych na nich elementach. Eliminujemy te, które nie są używane na danej podstronie i zakłócają proces szybkiego wczytywania. Optymalizacja kodu pozwala wydobyć maksymalną wydajność z witryny. Im mniejsze zasoby potrzebne do wyświetlenia strony, tym szybciej będzie ona działać. Dzięki temu osiągamy najwyższe wyniki w punktacji Google Lighthouse.

  gwarancja strony www

  Gwarancja

  Przez okres 12 miesięcy Państwa strony internetowe objęte są gwarancją. W tym czasie bezpłatnie je aktualizujemy, poprawiamy zabezpieczenia, naprawiamy w razie wystąpienia niespodziewanych problemów. Czuwamy również nad ich dostępnością monitorując działanie hostingu.

  Nasi klienci o nas

  Poznaj naszych zadowolonych klientów.

  Adam
  5 gwiazdek
  18-10-2022 | Recenzja z LinkedIn

  Współpracowałem wielokrotnie z Wojciechem przy różnych projektach. Zawsze wykazywał się wysoką skutecznością i cierpliwością w zleconych zadaniach związanych z rozwiązaniami na stronach internetowych które wdrażaliśmy.

  Opinia z LinkedIn
  Antoni
  5 gwiazdek
  22-09-2022 | Recenzja z Oferteo

  Pan Wojciech to osoba godna o najwyższym zaufaniu, która nigdy Cię nie zawiedzie i zrealizuje nawet najtrudniejszy projekt do końca, dla twojego pełnego zadowolenia. Osoba, dla której najważniejsze jest dobro klienta, a nie pieniądze, bardzo cierpliwa i wyrozumiała nawet dla najbardziej wymagających i uciążliwych klientów jakim ja też byłem. Osoba z bardzo dobrą wiedzą i doświadczeniem, z bardzo dobrą znajomością PrestaShop, projektant i programista który przeanalizuje Twoje potrzeby i zaproponuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które też sam zaprogramuje i wdroży. Osoba przestrzega przyjętych ogólnych zasad, że dodatkowo cena podana w ofercie jest ceną za uzgodniony zakres projektu i nie podlega negocjacji.

  Opinia z Oferteo
  Jolanta
  5 gwiazdek
  15-12-2022 | Recenzja z LinkedIn

  Serdecznie polecam! Wojciech jest profesjonalistą z głową pełną pomysłów.

  Opinia z LinkedIn

  Strony internetowe Stęszew – cennik

  Wizytówka

  od 1200 zł
  netto
  Czas realizacji: 1 – 2 tygodni
  • Strona na WordPress
  • Strona mobilna (RWD)
  • Przyciski social media
  • Formularz kontaktowy
  • Wsparcie techniczne

  Różnice:

  • Strona One Page (do 5 sekcji)
  • Szablon z gotowych wzorów (3 propozycje)
  • Statystyki odwiedzin Google Analytics

  Standard

  od 2400 zł
  netto
  Czas realizacji: 2 – 3 tygodni
  • Strona na WordPress
  • Strona mobilna (RWD)
  • Przyciski social media
  • Formularz kontaktowy
  • Wsparcie techniczne

  Różnice:

  • Strona Multi Page (do 10 zakładek)
  • Szablon z gotowych wzorów (5 propozycje)
  • Prosta galeria zdjęć
  • Statystyki odwiedzin Google Analytics

  Biznes

  od 3600 zł
  netto
  Czas realizacji: 3 – 4 tygodni
  • Strona na WordPress
  • Strona mobilna (RWD)
  • Przyciski social media
  • Formularz kontaktowy
  • Wsparcie techniczne

  Różnice:

  • Strona Multi Page (do 15 zakładek)
  • Szablon z gotowych wzorów (5 propozycje)
  • Portfolio
  • Blog firmowy
  • Statystyki odwiedzin Google Analytics
  • Konfiguracja celów konwersji w Google Analytics

  Podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Indywidualna wycena projektu może się różnić.

  Tworzenie stron internetowych krok po kroku

  01

  Rozmowa z klientem

  Wypełnij nasz formularz online lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Projektowanie stron internetowych zawsze rozpoczynamy od rozmowy z naszymi klientami, aby określić ich potrzeby i cele, które mają nadzieję osiągnąć. Pozwala nam to na stworzenie oferty opartej na dokładnych informacjach.

  02

  Podpisanie umowy

  Jeśli przedstawiona oferta jest odpowiednia, podpisujemy umowę według wcześniej ustalonych szczegółów, która gwarantuje zabezpieczenie interesów obydwu stron. Proponowaną treść umowy przedstawiamy po zaakceptowaniu oferty cenowej. Podpisanie umowy zobowiązuje klienta do dostarczenia nam wszystkich materiałów potrzebnych do realizacji projektu.

  03

  Realizacja

  Nasz zespół rozpoczyna proces tworzenia Twojej strony internetowej od przekształcenia Twojej wizji w namacalny produkt. Twoja nowoczesna strona internetowa zostanie stworzona z najwyższą dbałością o szczegóły, aby stworzyć profesjonalną i poprawnie działającą stronę internetową, która gwarantuje dobre działanie.

  04

  Poprawki / akceptacja

  Kolejnym krokiem jest udostępnienie Ci wersji testowej strony internetowej przed jej opublikowaniem, aby uzyskać od Ciebie opinię i upewnić się, że spełnia ona Twoje oczekiwania. Będziemy z Tobą współpracować i wprowadzimy ewentualne poprawki aż będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

  05

  Rozliczenie

  Jeśli wszystko jest w porządku, Twoja strona internetowa została przez Ciebie zaakceptowana, przystępujesz do płatności.

  06

  Uruchomienie

  Po pomyślnym przetworzeniu Twojej płatności uruchomimy Twoją nową stronę internetową pod docelowym adresem i przeniesiemy na Ciebie wszelkie prawa autorskie.

  FAQ

  Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Ile kosztuje strona internetowa?

  Ile trwa tworzenie strony internetowej?

  Jaki jest miesięczny koszt utrzymania strony internetowej?

  Czy mogę samodzielnie edytować stronę internetową?