Strony internetowe od 1 200 zł. Wyceń swoją stronę. Wypełnij formularz!

⭐ Prosty edytor WordPress
⭐ Strona dostosowana do urządzeń mobilnych
⭐ Optymalizacja pod SEO
⭐ Hosting z domeną na rok gratis
⭐ 12 miesięczna gwarancja
⭐ Indywidualna wycena w 24h

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz aby otrzymać darmową wycenę swojej strony internetowej.

  Jakie otrzymasz korzyści?

  prosta obsługa strony www

  Prosta obsługa

  Wszystkie tworzone strony internetowe są oparte o system zarządzania treścią WordPress. System ten jest wysoce intuicyjny i nie wymaga dużego doświadczenia w jego obsłudze co sprawia, że jest przystępny nawet dla początkującego użytkownika. Dzięki niemu zyskasz dostęp do edycji treści, obrazków i wielu innych rzeczy na swojej stronie internetowej. Zaktualizujesz je w dowolnym czasie.

  responsywne strony www

  Responsywność

  Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi tworzymy strony WWW, które będą wyglądać świetnie na każdym urządzeniu od smartfonów po tablety czy komputery stacjonarne. W obecnych czasach jest to rzecz konieczna. Google zmieniło sposób działania swojego mechanizmu indeksowania, premiując responsywne strony na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

  optymalizacja strony www

  Optymalizacja SEO

  Tworząc strony internetowe dla naszych klientów, zawsze skupiamy się zarówno na funkcjonalności, jak i optymalizacji, które są potrzebne, aby strona działała dobrze i zapewniała dobre wrażenia użytkownika. Dbamy o to, aby jej struktura była zgodna z wytycznymi Google, dzięki czemu strona będzie prawidłowo indeksowana w wynikach wyszukiwania. Są to kluczowe kroki w celu osiągnięcia przyszłego sukcesu w rankingach wyszukiwarek.

  szybkość strony www

  Szybkość działania

  Wszystkie tworzone strony www są analizowane pod względem wykorzystywanych na nich elementach. Eliminujemy te, które nie są używane na danej podstronie i zakłócają proces szybkiego wczytywania. Optymalizacja kodu pozwala wydobyć maksymalną wydajność z witryny. Im mniejsze zasoby potrzebne do wyświetlenia strony, tym szybciej będzie ona działać. Dzięki temu osiągamy najwyższe wyniki w punktacji Google Lighthouse.

  gwarancja strony www

  Gwarancja

  Przez okres 12 miesięcy Państwa strony WWW objęte są gwarancją. W tym czasie bezpłatnie je aktualizujemy, poprawiamy zabezpieczenia, naprawiamy w razie wystąpienia niespodziewanych problemów. Czuwamy również nad ich dostępnością monitorując działanie hostingu.

  Jakie strony internetowe możemy dla Ciebie stworzyć?

  strony landing page

  Landing Page

  strony wizytówki

  Strony wizytówki

  strony firmowe

  Strony firmowe

  sklepy internetowe

  Sklepy internetowe

  strony internetowe

  Nasi klienci o nas

  Poznaj naszych zadowolonych klientów.

  Adam
  5 gwiazdek
  18-10-2022 | Recenzja z LinkedIn

  Współpracowałem wielokrotnie z Wojciechem przy różnych projektach. Zawsze wykazywał się wysoką skutecznością i cierpliwością w zleconych zadaniach związanych z rozwiązaniami na stronach internetowych które wdrażaliśmy.

  Opinia z LinkedIn
  Antoni
  5 gwiazdek
  22-09-2022 | Recenzja z Oferteo

  Pan Wojciech to osoba godna o najwyższym zaufaniu, która nigdy Cię nie zawiedzie i zrealizuje nawet najtrudniejszy projekt do końca, dla twojego pełnego zadowolenia. Osoba, dla której najważniejsze jest dobro klienta, a nie pieniądze, bardzo cierpliwa i wyrozumiała nawet dla najbardziej wymagających i uciążliwych klientów jakim ja też byłem. Osoba z bardzo dobrą wiedzą i doświadczeniem, z bardzo dobrą znajomością PrestaShop, projektant i programista który przeanalizuje Twoje potrzeby i zaproponuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które też sam zaprogramuje i wdroży. Osoba przestrzega przyjętych ogólnych zasad, że dodatkowo cena podana w ofercie jest ceną za uzgodniony zakres projektu i nie podlega negocjacji.

  Opinia z Oferteo
  Jolanta
  5 gwiazdek
  15-12-2022 | Recenzja z LinkedIn

  Serdecznie polecam! Wojciech jest profesjonalistą z głową pełną pomysłów.

  Opinia z LinkedIn